Lokalizacja

Inwestycja składa się z 3 domów jednorodzinnych i znajduje się w Gminie Zabierzów w miejscowości Kleszczów na terenie Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego o walorach mikroklimatycznych z licznymi szlakami pieszymi i rowerowymi. Kleszczów usytuowany jest na jednym z największych wzniesień tego parku, dzięki czemu w pogodny dzień na horyzoncie widać Tatry. Budowane domy będą znajdować się na południowym stoku wzniesienia z relaksującym widokiem na otaczający las. Idealne miejsce dla ludzi ceniących ciszę, spokój i przyrodę oraz szybki dojazd do miasta. Do Krakowa prowadzą trzy niezależne drogi, dzięki czemu można uniknąć opóźnień w dojeździe.

Możliwość korzystania z komunikacji MPK linii 218 odjazd Bronowice Małe kierunek Zabierzów.

Odległości:
Granica Krakowa – 7 km
Lidl – 7,3 km
Biedronka – 6,4 km
Centrum Handlowe Factory Kraków – 11 km
Ikea – 14,7 km
Autostrada A4 w kierunku Katowic – 8 km
Lotnisko – 7,5 km
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabierzowie – 7 km
Boisko i szkółka piłkarska – 1 km
Przystanek linii 218 – 650 m
Plac zabaw – 400 m

Współrzędne Inwestycji

Domy dopasowane do twoich potrzeb

Zespół 3 energooszczędnych domów jednorodzinnych dwukondygnacyjnych o całkowitej powierzchni budynku 194 m2. Budynki znajdują się na działkach o powierzchni od 380 do 450 m2. Dla każdego z nich jest przewidziane indywidualne miejsce postojowe z możliwością aranżacji na garaż dla 2 samochodów.

Obiekty wznoszone w standardzie domów energooszczędnych mają bardzo dobrą izolację przegród ścian zewnętrznych oraz okna o niskim współczynniku przenikania ciepła. Szczególną uwagę poświęca się również miejscom, w których na skutek przerwania ciągłości izolacji cieplnej mogą tworzyć się tzw. mostki termiczne.

W projekcie zastosowano ekologiczne rozwiązania, które obniżają koszty użytkowania oraz podnoszą komfort wnętrz.

Nowe domy na sprzedaż w miejscowości Kleszczów to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie bliskość natury i łatwość dojazdy do miasta. Gmina Zabierzów, w której budowane są nasze domy, położona jest w pięknych krajobrazach województwa małopolskiego, które słynie z malowniczych okolic. Wybierając nasze inwestycje, możesz cieszyć się zarówno życiem w spokojnym otoczeniu natury oraz doskonałą komunikacją, dzięki której łatwo i szybko dostaniesz się, wszędzie, gdzie potrzebujesz.

Domy Kleszczów — dojazd do miasta

Do Krakowa równie szybko możesz dostać się zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Dotrzesz do stolicy województwa małopolskiego, wybierając autobus oraz kolej podmiejską. Jeśli dysponujesz własnym środkiem transportu, w podobnym czasie dostaniesz się do centrum Krakowa trasą Balicką.

Zabierzów — lokalizacja dla wymagających

Gmina ta jest coraz chętniej wybierana przez osoby ceniące sobie bliskość natury i jednocześnie chcące pracować w Krakowie. Dzięki bliskiej odległości od stolicy województwa małopolskiego Gmina Zabierzów wciąż dynamicznie się rozwija, oferując swoim mieszkańcom coraz nowszą infrastrukturę: drogi oraz rozbudowę sieci komunikacyjnych, a także inne udogodnienia, zapewniające otoczenie do spokojnego życia pełnego wygód.

Nie można również nie wspomnieć o pięknym otoczeniu natury, jakie gwarantują okoliczny Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie oraz Tenczyński Park Krajobrazowy. Dzięki nim mieszkańcy miejscowości Kleszczów, w której oferujemy domy na sprzedaż, mogą cieszyć się atrakcyjne tereny do uprawiania sportów na świeżym powietrzu czy spacerowania. W niedalekiej odległości od naszej inwestycji znajdują się także liczne punkty handlowe i usługowe, a także place zabaw dla dzieci, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabierzowie czy lotnisko.

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych ofertą sprzedaży do zapoznania się ze szczegółami lokalizacji miejscowości Kleszczów oraz projektów naszych domów, które zapewnią Tobie i Twojej rodzinie zupełnie nową jakość życia w otoczeniu przepięknej natury i mnóstwa atrakcji.

Galeria

Domy Kleszczów
Domy w gminie Zabierzów
Nowe domy Zabierzów
Deweloper:
WILLA Nowiccy
sp. jawna

ul. Piotra Borowego 45/5
30-215 Kraków
woj. małopolskie
NIP: 676 244 14 96

Autorzy projektu

arch. Piotr LANGER
arch. Paulina LANGER
Pracownia projektowa ArchiPLAN
www.pracownia-archiplan.pl, 2022